Kodėl reikalinga/ nereikalinga turizmo vadybininko profesija?
Kad daugiau jaunimas darbo turėtų.
ne visi gali planuoti kelionės savarankiškai
Kad padėtų užimtiems žmonėms
Dauguma žmonių nemoka tinkamai suplanuoti savo atostogas, trūksta patirties, žinių, laiko. Turizmo vadybininkai palengvina šią užduotį, kadangi specializuojasi butent šioje srityje.
Kodėl reikalinga?- Lietuvoje dar vyrauja posovietinė dvasia, todėl žmonėms patys nesiryžta žengti žingsnio kelionės link, todėl reikia kažko , kas skatintų domėtis kelionėmis ir keliauti, pvz. turizmo vadybininkų.
Kad nors kasnors išmanytu ka šiam pasaulį tai ka daro!!
padeda suplanuot savo kelionę
padeti zmonems i dla kuby
Kad žmonės turėtų mažiau rūpesčių planuodami kelionę bei keliaujant
Padėti žmonėms pasirinkti tinkamą bei pilną ispūdžių, poilsio kelionę už gerą kainą.