UserSPSS
Vieša
Pranešti

Transformacinės lyderystės įtaka skirtingų kartų darbuotojų pasitenkinimui darbu ir organizaciniam įsipareigojimui medijuojant psichologiniam įgalinimui - kopija

Gerbiamas (-a) tyrimo dalyvi (-e),

 

Esu Rasa Lembutienė, Vilniaus Universiteto Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų studentė. Rašau magistro baigiamąjį darbą tema: ,,Transformacinės lyderystės įtaka skirtingų kartų darbuotojų pasitenkinimui darbu ir organizaciniam įsipareigojimui medijuojant psichologiniam įgalinimui“  ir atlieku tyrimą, kurio tikslas yra įvertinti skirtingų kartų darbuotojų transformacinės lyderystės įtaką darbuotojų pasitenkinimui ir organizaciniam įsipareigojimui medijuojant psichologiniam įgalinimui. Tad šios apklausos metu noriu sužinoti jūsų nuomonę šia tema.

Anketa yra anoniminė.  Tyrimo dalyvių konfidencialumas yra garantuojamas. 

 

Pasirinkite labiausiai jūsų nuomonę atspindintį atsakymą ir jį pažymėkite.

1. Ar jūs šiuo metu dirbate organizacijoje?
2. Įvertinkite, kiek sutinkate su teiginiais apie požiūrį, jausmus savo darbui ir organizacijai, kurioje dirbate. Teiginius įvertinkite skalėje nuo 1 iki 7, kur 1 reiškia visiškai nesutinku, o 7 visiškai sutinku.
3. Įvertinkite pasitenkinimo lygmenį žemiau išvardintais savo darbo aspektais paklausdami savęs: kaip patenkinta(-s) esu šiuo darbo aspektu? Teiginius įvertinkite skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia labai nepatenkintas (-a), o 5 labai patenkintas (-a).
4. Įvertinkite, kiek sutinkate su teiginiais apie jūsų vadovo lyderystės elgesį organizacijoje. Teiginius įvertinkite skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nesutinku, o 5 visiškai sutinku.
5. Įvertinkite, kiek sutinkate su teiginiais apie jūsų darbą organizacijoje, kurioje dirbate. Teiginius įvertinkite skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nesutinku, o 5 visiškai sutinku.
6. Organizacijos, kurioje dirbate, tipas:
7. Organizacijos, kurioje dirbate, dydis?
8. Organizacijos, kurioje dirbate, veiklos sektorius?
9. Jūsų darbo stažas organizacijoje, kurioje dirbate šiuo metu?
10. Jūsų lytis:
11. Jūsų amžius?
13. Ar turite tiesiogiai pavaldžių darbuotojų?
14. Jūsų šeimyninė padėtis:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų9999
Atsakymų04

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »