Tėvų požiūris į vaikų knygų skaitymo skatinimą

Ar kalbatės su savo vaiko mokytoja apie knygų skaitymą su vaikais? Ar gaunate patarimų, rekomendacijų?

  1. Nelabai komunikuojam apie skaitymą
  2. Taip, visko užtenka.
  3. Ne.
  4. ne
  5. Taip. Visada, kada tik to noriu.
  6. Ne