Ar kalbatės su savo vaiko mokytoja apie knygų skaitymą su vaikais? Ar gaunate patarimų, rekomendacijų?
- Su 5-6m berniuko auklėtoja - dar ne, su pirmoko (7m) mokytoja - taip. Gaunam daug patarimų ir rekomendacijų.
- Nekalbėjom
- Taip, gauname.
- Nekalbam tokia tema.
- Ne, nesikalbu. Stengiuosi pirma knygas perskaityti pati ir tik tuomet skaityti vaikams.
- Ne
- Ne
- Ne.
- Nekalbu
- Ne. Ne