Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?

  1. supazindintu kas ir kaip mokomas butu vaikas
  2. Šiuo metu jokios papildomos informacijos nereikia.
  3. neturiu nuomones
  4. Kaip ir su kokiomis informacinėmis technologijomis supažindina pedagogai iki mokyklinio amžiaus vaikus? Kaip dažnai?
  5. Jokios šiuo memometu. Vaiko amžius dar yra mažas
  6. nežinau
  7. Ar tokios priemonės taikomos vaikui ir, jei taip, ar galima šį procesą tęsti namuose ir kaip tai daryti
  8. kas butu reikalingiausia vaiku ugdymui, skatintu vaiku mastyma ir vystymasi.
  9. kolkas nieko
  10. pagal vaiko amžių švietimine