Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?

  1. Kokiomis konkrečiai priemonėmis kokie tikslai gali būti pasiekiami.
  2. susipažinti su naujovėmis
  3. apie galimą žalos ir naudos santykį.
  4. Kokios yra tinkamos programos, kurias vaikui galima leisti naudotis, pagal vaiko amžių, kiek laiko galima skirti tokiems vaikų užsiėmimams.
  5. Apie nuorodas į žaidimus ar pan., kurios skatintų vaiką tobulėti, mokytis, auginti intelektą.
  6. Kokios ir kaip bus naudojamos informacinės technologijos
  7. nereikalinga darzelyje ji naudot;
  8. kokios programos tinkamos vaiko paruošimui mokyklai
  9. Daugiau informacijos kokios programos ar svetaines ugdo tam tikrus vaiku igudzius.
  10. Visų pirma, norėtusi iš arčiau susipažinti su kaikuriomis informacinėmis technologijomis, nes kaikurios yra tik girdėtos , o kaikurios ir negirdėtos, ir nematytos. Pvz. kas yra vaizdo žaidimų konsolės? Interaktyvios "Smart" lentos? Kokiu tikslu būtų naudojamos priemonės?, kokius gebėjimus jos ugdo? O taip pat , ką sako specialistai ir tyrimai, dėl informacinių technologijų naudojimo?