Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?

  1. Norėčiau gauti informacijos apie informacinių technologijų naudojimą, jei jos naudojamos.
  2. Kokios mokomosios programos sukurtos vaikų lavinimui.
  3. Nzn
  4. Viska gauname
  5. -
  6. Gal geriau tiesiog daugiau bendrauti ir žaisti su vaikais nei imituoti "modernią veiklą".
  7. kuo daugiau, kokios technologijos naudojamas
  8. Jokios
  9. Apie galimybes pritaikyti vaikui.
  10. Na, kad pamkintų naudotis, naudotųsi kartu kad ir mokykliniais planšetiniais kompiuteriais.