Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?
Nežinau
norečiau sužinoti kokia nauda duoda vaikams šis informacinių technologijų naudojimas vaikų ugdymui, kiek laiko per savaitę vaikai praleistų prie kompiuterių ir ar jie būtų kartu su suaugusiu :)
Ką jie konkrečiai mokosi? Ar tai naudinga vaikui? Koks yra viso to tikslas?
Informacijos apie tai, kokios informacinės technologijos yra naudojamos ir kokias ruošiamasi naudoti.
Neturiu.
Informacijos kokiems tikslams butu naudojamos vienokiso ar kitokios priemones
informaciją apie naudojamas priemones, programas vaiko ugdymui
Pakolkas aukletoja stengiasi viska parodyti per susirinkimus ka veikia vaikai su siomis technologijomis.