Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?

  1. Naudojimo galimybes ir naudą
  2. Kiek jos reikia atitinkamo amžiaus vaikui.
  3. Noreciau kad parekomenduotu naudingu nuorodu, kur galetu vaikas zaisdamas mokytis.
  4. Turiu pakankamai
  5. jokios
  6. kaip pedagogai naudoja ismaniasias technologijas ugdymo procese
  7. Daugiau norime žinoti ką tokio amžiaus vaikai gali sužinoti iš IT
  8. Nuorodų į ugdomųjų priemonių turinčias svetaines
  9. Sužinoti naudingų programėlių ir kt.
  10. Manau šiais laikais apstu informacijos...:)