Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?

  1. Kokią tikslingą medžiagą galima pateikti reikalingo amžiaus vaikui? Norėčiau žinoti daugiau nuorodų, kur vaikas gali surasti lavinančių žaidimų, edukacinio pobūdžio (bet jam pritaikytų ir smagių) veiklos, kokų programų dėka galima jį paskatinti kūrybiškai veiklai?
  2. rekomenduotinos programos vaikų ugdymui ir lavėjimui - mokomieji žaidimai
  3. kokia programa ir kas naudojama, koks tikslas?
  4. Pati turiu užtektinai informacijos
  5. Viska gauname
  6. Apie vaiko pasiekimus bei kokiam tikslui priemonės naudojamos.
  7. Nenoreciau
  8. kaip orentuojasi vaikas,ar moka naudotis ir pan
  9. Kokios priemones naudojamos ir kokia jų nauda.
  10. Tiek kiek tai būtų naudinga lavinimuisi ir pritaikymui mokykloje