TEKSTILĖS ATLIEKŲ RŪŠIAVIMAS

23. Kaip manote, ko trūksta, kad Lietuvos gyventojai aktyviau rūšiuotų tekstilės atliekas? Kas galėtų paskatinti tą daryti?

  1. Man labiausiai nepatinka konteinerių išvaizda ir ne suplanuotas jų pastatymas. Teksiles perdirbimo konteineris prie mano gyvenamosios vietos (Vilnius, grybo g.) yra pastatytas ant ir taip siauro šaligatvio netoli perėjos. Gadina vaizdą, jausmas toks kad gyveni tarp konteinerių. Kai vairuoji - iš už jo gali iššokti žmogus ir zioplai eiti per perėja, kai eini šalia jo - reikia visaip prasilenkineti su žmonėmis ir galu nepamatyti atvažiuojančios mašinos.
  2. Informacijos ir konteineriu
  3. Asmeninio noro
  4. Informacijos ir infrastruktūros
  5. Bbb
  6. Pateikti daugiau ir konkretesnės informacijos apie atliekų surinkimo vietas,išvezimo laiką ne tik mieste,bet ir rajone. Daugiau informacijos ar net reklamų,kurios parduotuves suteikia galimybę atnesti nenesiojamus drabužius uz tai suteikia nuolaidą ar kitą smulkmeną,taip pat pateikia info,kur panaudojami tie drabuziai. Gal galetu atsirasti daugiau ir ivairesnese lokacijose surinkimo punktai,kurie perduoda gerą tekstilę reikalingoms seimoms. Apie tokias vietaa mazai info ar reikia vezti kazkur į kitą miesto galą arba priemimo laikas nepatogus. Ir turetu but aiskiai pateikta info,kokius drabuzius priima.
  7. Daugiau informacijos.
  8. Informacijos stoka, tam tikrų konteinerių nebuvimas gyvenvietėje.
  9. Gyventojams trūksta sąmoningumo.
  10. Nzn