Darbo sąlygos
Vertinimas manęs kaip specialisto, atsižvelgimas į nuomonę, tarimasis dėl sprendimų.
Draugiskumas informacija
Sukauptos patirties perdavimas, naudojimas darbe, pagalba žmonėms
Visi tie punktai, bet , kad iš patinkančio darbo galima būtų ir padoriai ilsėtis, o ne tik išgyventi.
Administracijos pagarbus elgesys.
:)
Visuomenės požiūris į mano profesiją.
Savirealizcija
Svarbu, ar duoda dar kokių "bonusų", pvz., nuolaidų, maisto, automobilį...