UserIPLB
Results11
Privati
Pranešti

Tautodailės dirbtuvės: susipažinkime su lietuviškomis ornamentų tradicijomis drožyboje

KADA: 2020 rugsėjo 20, 10 val.
KUR: Via Carignano 105, 10022  Carmagnola (Istituto Sant'Anna
'Casa Madre Enrichetta', Comunita' Suore). 

SVEČIAS IŠ LIETUVOS: tautodailininkas, sertifikuotas tautinio paveldo produktų tradicinis amatininkas, senojo drožybos amato puoselėtojas Edmundas Akulauskas 

Renginys vyks lietuvių kalba, tačiau dirbtuvės skirtos visiems, ir lietuviškai nekalbantiems ar mažai suprantantiems.
 

Lietuvos Tautodalininkų Sąjungos Kauno Bendrija kartu su Italijos lietuvių bendruomenėmis ir neformaliojo ugdymo lituanistinėmis mokyklomis Turine, Florencijoje ir Romoje inicijuoja 2020 Mokyklų bendruomenių ir tautodailės metams skirtą projektą pristatantį lietuvių liaudies medžio drožimo meną ir ornamentų piešimą „Mokslo metų pradžios šventės su tautodailės dirbtuvėmis: susipažinkime su lietuviškomis ornamentų tradicijomis drožyboje“.

Pirmosios meninės dirbtuvės vyks kartu su Turino lituanistinės mokyklos „Pasakų namai“ mokytojais ir mokiniais. Į mokyklos atidarymo šventę kviečiami visi bendruomenės nariai ir jų vaikai, nepriklausomai ar dalyvausite tolimesniuose mokyklos mokymuose. Meninių dirbtuvių metu skirtingo amžiaus dalyviai darbuosis kartu su tautodailininku. Patys mažiausi spalvins tradicinius lietuviškus ornamentus, vaikai bus mokomi piešti naudojant paprastas ir visiems prieinamas priemones kaip pieštukas, liniuotė ir skriestuvas, o vyresnėliai ir suaugusieji galės išbandyt ir medžio drožyba. Edmundas Akulauskas šventės dalyviams rodys kaip tai atliekama, pasakos skirtingų ornamentų reikšmę bei jų kilmę.

Kiekviena šeima gali atnešti vieno kąsnio užkandžių, kuriais galėsim skanauti po užsiėmimų per pietus, ir vėliau bus skirtas laisvas laikas kartu su tautodailininku.

Būtina registracija.

Šventė planuojama vykti lauke, uždarame parke. Lietaus atveju, meninės dirbtuvės bus vykdomos uždaroje patalpoje, tuo pačiu adresu. Laikomasi saugaus atstumo ir kitų Italijoje galiojančių rekomendacijų.

Šventėje gali dalyvauti tik asmenys, kurie:

  • nėra prevenciniame karantine;
  • nėra sergantys COVID-19, ar kurių COVID-19 testas nėra teigiamas;
  • pastarasias savaites neturėjo kontaktų su COVID-19 sergančiais asmenimis;
  • pastarasias 2 savaites neturėjo aukštos temperatūros.

Šventės metu kiekvieno dalyvio bus prašoma pasirašyti autodeklaraciją.

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos:

Aurelija Orlova, [email protected], whatsapp +39 3203289824

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Registraciją teikiančio asmens vardas ir pavardėPrivalomas
Kiek suaugusiųjų asmenų įskaitant Jus dalyvautų (neskaičiuojant nepilnamečius vaikus)Privalomas
Nurodykite apytikslų skaičių. Jeigu būsite vieni rašykite 1.
Nepilnamečių vaikų vardai ir amžiusPrivalomas
Nurodykite vardus ir amžių. Jei nebus vaikų nurodykite 0.
Jūsų kontaktai susisiekimuiPrivalomas
Nurodykite savo el. pašto adresą, tel. ar kitą susisiekimo kontaktą, kuriais galėtume esant reikalui su Jumis susisiekti
Šventėje gali dalyvauti tik asmenys, kurie: nėra prevenciniame karantine; nėra sergantys COVID-19, ar kurių COVID-19 testas nėra teigiamas; pastarasias savaites neturėjo kontaktų su COVID-19 sergančiais asmenimis; pastarasias 2 savaites neturėjo aukštos temperatūros. Šventės metu kiekvieno dalyvio bus prašoma pasirašyti autodeklaraciją.Privalomas
Šventėje norintiems dalyvauti asmenims privaloma atitikti išvardintus saugumo reikalavimus. Parašykite atsakymą "Susipažinau".