Kokius didžiausius minusus galėtumėte išskirti ankstesnių apsilankymų muziejuose metu?
- jaukumo stoka
- -
- Nera minusu
- neįdomūs bei nuobodūs gidų pasakojimai
- nuobodu
- Puiki anketa, gera tema. Tačiau su lietuvių kalbą dar reikėtų padirbėti.
- niobodu
- neturiu nuomonės
- -
- Trūksta interaktyvumo. Galbūt galėtų būti aukštesnio lygio parodų ekspozicijos.