Tatuiruočių muziejus.

Kokius didžiausius minusus galėtumėte išskirti ankstesnių apsilankymų muziejuose metu?

  1. Labai neuzpildyta erdve, tuscia viskas pagrinde tik ant sienu. Negalima fotografuoti tai irgi minusas
  2. Kalbant apie muzieju interjera,esu buvusi keliuose,kur vienos sales sienos vienokios stilistikos, kita kitokios ir visos neturi jokio kontakto su demonstruojama ekspozicija. Tokiu atveju, nors ekspozicija labai patinka,bet muzieju jau vertinciau daug zemesniu balu. Apsilankymas turi buti malonus visomis prasmemis.
  3. brangus įėjimas
  4. Ekspozicijos neidomios kai kurios.
  5. Neturiu nuomonės
  6. .
  7. nekokybiskos kolekcijos
  8. nuobodu
  9. Mažai pateikiamos informcijos kitose muziejose