Plovimo įranga
Daugiau ploivklų atidaryti
Viskas normaliai tsg žmonės visada nori pigiau
Atpiginti kainas :D
Ne
Reiktų daugiau plovyklų, nes piko metu per daug automobilių reikia palaukti ilgiau
Galėtų pastiprinti siurblių galingumą, nes kai atvažiuoja abu automobiliai trūksta siurbimo galios
Neturiu
Susitvarkyti savo kompiuterines programas, kad nedaužytų automobilių.
Ne