Švaros Broliai
Sveiki, mes esam VIlniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto, reklamos vadybos pirmo kurso studentai. Norime atlikti apklausą apie elektroninę svetainę ,,Švaros broliai".
Kokia jūsų lytis?
Koks jūsų amžius?
Jūsų socialinė padėtis?
Jūsų išsilavinimas?
Jūsų gyvenamoji vieta?
Ar turite nuosavą automobilį
Kaip dažnai plaunate savo automobilį?
Ar naudojatės "Švaros Broliai" paslaugomis?
Ar dažnai naudojatės "Švaros Broliai" paslaugomis?
Ar po paskutinio apsilankymo "Švaros Broliai" plovykloje ar likote patenkinti?
Ar rekomenduotumėte "Švaros Broliai" kitam asmeniui?
Jeigu į ankstesnį klausimą atsakėte ne, kodėl?
- Todėl, kad juos visi žino.
- Nes automobili plaunu degalines plovykloje
- Nes braižo kėbula
- Neturiu automobilio 😅
Ar turite pasiūlymų ką ir kaip galima patobulinti "Švaros broliai" įmonei
- Plovimo įranga
- Daugiau ploivklų atidaryti
- Viskas normaliai tsg žmonės visada nori pigiau
- Atpiginti kainas :D
- Ne
- Reiktų daugiau plovyklų, nes piko metu per daug automobilių reikia palaukti ilgiau
- Galėtų pastiprinti siurblių galingumą, nes kai atvažiuoja abu automobiliai trūksta siurbimo galios
- Neturiu
- Susitvarkyti savo kompiuterines programas, kad nedaužytų automobilių.
- Ne