Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?
studentui reiketu pasistengti mokintis gerai, laiku atlikti darbus.
neturiu akademiniu skolu
studijuoti , stengtis atlikti darbus kokybiskai ir laiku. Skola yra blogis
Atlikineti viska laiku
turiu pinygu , galiu skolas likvyduoti, esu ramus $$$
Atlikti laiku
Mano nuomone didelis paskatinimas pažiūriui į mokslą yra tai, jog tu jau esi ten apie ką galbūt svajojai nuo vaikystės. Per daug darbo ir pastangų įdėjai į tą vietą kurioje dabar esi, todėl viską mesti ar nesimokyti ir turėti skolų be rimtų priežasčių tiesiog būtų absurdiškiausias kada nors padarytas sprendimas.