Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?
- Įdėti daugiau pastangų
- Nežinau
- Mažiu apkrauti darbų
- Neprisiskolinti ir neūliavoti kiekvieną vakarą
- Nesimokyti Lietuvoje.
- Stengtis mokytis, turėti motyvacijos
- Išmokti mokantis atsiriboti nuo asmeniniu problemu
- mokytis
- Planuoti laiką
- Konsultuotis su dėstytojais kol padeda