Studentų požiūris į nuotolines studijas

Nurodykite nuotolinių studijų trūkumus:

  1. tik vadoveline medziaga, jokiu vaizdiniu medziagu, prasta komunikacija tarp destytoju
  2. Dėstytojai vėluoja su paskaitom, kai kurie nelabai moka naudotis programom
  3. Negali gyvai pasikonsultuoti su destytojais, viska turi aiskintis ir mokytis pats, turi prisiversti mokytis
  4. Sunku susikaupti, rasti laiko kokybiškam darbui
  5. Sunku sukaupti dėmesį, šiek tiek sunkiau diskutuoti, kyla problemų su garso kokybe.
  6. Neidomu
  7. Nėra grįžtamojo ryšio
  8. Medžiagos trūkumas, sunku savarankiškai išsiaiškinti sunkias užduotis.
  9. ryšio trukdžiai
  10. Sunku surast motyvacijos, trūksta medžiagos, neorganizuojami seminarai