taip
nėra bendravimo
sunku konsultuotis
Daug užduočių raštu. Kontaktinių valandų mažiau, todėl tenka daugiau mokytis savarankiškai.
Sunku konsultuotis su dėstytojais
Didesnis darbo krūvis, nes kitaip skirtomos užduotys, paskaitos ne tokios įdomios, daug mažiau bendravimo tarp studentų ir dėstytojų
visi
leta komunikacija su destytojais
Vis tiek yra grafikas, kuris pririša, bet visų online veiklų efeltyvumas lygus 0
trūkumas yra tas, kad juos egzistuoja