5. Ką ir kaip keistumėte socialinių mokslų kolegijoje?
- Negaliu atsakyti.
- Nieko
- reikėtų, kad visuose auditorijuose visos būtų kėdės būtų su staliukais
- Nesimokau joje, todėl nežinau.
- Iš esmės dabartinė sistema mane tenkina.
- Po kolkas atrodo viskas tenkina
- Neturiu idėjų
- Nieko
- Kelčiau studijų kokybę ir dėstytojų kompetenciją
- Man viskas patinka kolegijoje, kol kas nieko nekeisčiau.