STUDENTŲ PASITENKINIMAS SOCIALINIŲ MOKSLŲ KOLEGIJOJE
Apklausos tikslas - įvertinti studentų pasitenkinimą SMK kolegijoje. Aš esu SMK kolegijos pirmo kurso studentė Laura Kesminaitė ir vykdau „Rinkos ir reklamos tyrimų“ paskaitai svarbų atsiskaitomąjį darbą.
Gerbiami SMK kolegijos studentai,
Surinkti duomenys apie SMK kolegiją, apie studentų suvokimą ir pasitenkinimą bus anonimiški ir konfidencialūs. Svarbiausia nuoširdūs atsakymai - padėsiantys atlikti tyrimą.
1. Jūsų lytis:
2. Jūsų amžius:
3. Kurioje studijų programoje studijuojate?
4. Pažymėkite pagal svarbumą, kas Jums labiausiai turi reikšmės renkantis aukštąsias studijas? (Pažymėkite 1 – labiausiai svarbus, 5 – mažiausiai svarbus)
5. Ką ir kaip keistumėte socialinių mokslų kolegijoje?
- Personala
- Reiktų daugiau pasirinkimo veiklai po paskaitų
- Pavadinimą
- Nekeisciau
- Nieko nekeisciau
- -
- Pageidaučiau daugiau individualių konsultacijų
- Nieko
- Nieko
- Jei turėčiau galimybę, pakvieščiau daugiau profesorių iš užsienio šalių aukštųjų mokyklų, kurie pristatytų nagrinėjamą studijų dalyką anglų kalba.
6. Išskirkite vieną teiginį, kuris Jūsų nuomone yra svarbiausias renkantis aukštąja mokyklą/kolegiją:
7. Nurodykite SMK kolegijos privalumus.
- Nera
- Gera studijų kokybė, puikūs dėstytojai, jauki aplinka, įdomios paskaitos.
- Daug gerai išgeriančių
- arti akropolis,ozas. Minusas labai dideles spustys
- Studiju kokybe
- moderni
- Dėstytojų kompetencijos
- Profesionalus dėstytojai
- Studiju kokybe
- Modernumas, dėstytojų profesionalumas.
8. Kokiu būdu mokate už studijas?
Kitas variantas
- Paaiskolinau
- Apmoka tėvai
9. Kodėl pasirinkote socialinių mokslų kolegiją?
Kitas variantas
- Galvojau kad smk gausiu daugiau
- Norejau pastudentauti
- Lengviausia istoti
- Nepasirinkau
10. Iš ko susidarėte pirminį įspūdį apie SMK kolegiją iki įstojant?
Kitas variantas
- Iš geriančiųjų pasakojimu
- Nesusidariau jokio įspūdžio