STUDENTŲ PASITENKINIMAS SOCIALINIŲ MOKSLŲ KOLEGIJOJE

5. Ką ir kaip keistumėte socialinių mokslų kolegijoje?

  1. Negaliu atsakyti.
  2. Nieko
  3. reikėtų, kad visuose auditorijuose visos būtų kėdės būtų su staliukais
  4. Nesimokau joje, todėl nežinau.
  5. Iš esmės dabartinė sistema mane tenkina.
  6. Po kolkas atrodo viskas tenkina
  7. Neturiu idėjų
  8. Nieko
  9. Kelčiau studijų kokybę ir dėstytojų kompetenciją
  10. Man viskas patinka kolegijoje, kol kas nieko nekeisčiau.