Studentų pajamos ir išlaidos

Ar taupote? Jei taip, tai kokiais būdais?

  1. Mažiau ilšleidžiu žalingiems įpročiams.
  2. Ne
  3. Taip, renkuosi pigesnius maisto produktus ar tiesiog mažesnę dalį pajamų skiriu laisvalaikiui.
  4. Karts nuo karto pabandau...bet bergždžias reikalas
  5. tam tikrą sumą atsidedu kas mėnesį
  6. Netaupau
  7. Neperku šūdo.