Studentų pajamos ir išlaidos

Ar taupote? Jei taip, tai kokiais būdais?

  1. Netaupau
  2. Taip, kiekvieną mėnesį gavus stipendiją ir pensiją bent jau 100 lt pasilieku rezervui netikėtiems atvejams.
  3. -
  4. Sekdama išlaidas, stengiuosi žiūrėti, kad neviršyčiau atitinkamos sumos ir galėčiau likusius pinigus taupyti
  5. perku ta paty produkta uz mazesne kaina
  6. neleisdama pinigų nebūtinies daiktams, maistui
  7. Kartais atsisakant įv.pagundų.
  8. Ne.
  9. Pinigus laikau kortelėje, stengiuosi atsisakyti nebūtinų prekių.
  10. ne.