Studentų nuotolinio mokymosi patirtys

Sveiki, esu Vilniaus universiteto, socialinės politikos III kurso studentė.

Kviečiu Jus sudalyvauti apklausoje „Studentų nuotolinio mokymosi patirtys“. Prašau Jūsų skirti 5 minutes savo laiko ir atsakyti į anketos klausimus. 
Į šiuos klausimus teisingų ar klaidingų atsakymų nėra, man svarbi Jūsų patirtis.


Užtikrinu Jūsų atsakymų anonimiškumą ir konfidencialumą, t. y. Jūsų pateikti atsakymai nebus viešinami, juos naudosiu tik moksliniais tikslais.

Ačiū už Jūsų skirtą laiką bei pateiktus atsakymus!
 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis: ✪

Jūsų Amžius: ✪

Kur studijuojate? ✪

Kuriame kurse studijuojate? ✪

Jūsų studijų sritis: ✪

Ar Jūsų mokymosi institucijoje naudojama virtuali mokymosi aplinka (Moodle ar kt.) ✪

Ar Jūsų dėstytojai turi pakankamai informacinių technologijų žinių, kad galėtų dėstyti nuotoliniu būdu (arba kurie dėsto nuotoliniu būdu)? ✪

Ar norėtumėte, kad dėstytojai ateityje naudotų nuotolinį mokymąsi? ✪

Kaip manote ar mokydamiesi nuotoliniu būdu mokytumėtės geriau nei dabar (jeigu mokotės nuotoliniu būdu, ar mokotės geriau nei anksčiau)? ✪

Žemiau pateiktoje lentelėje, prie kiekvieno teiginio pažymėkite tinkamiausią atsakymą nuo 1 iki 5, kai 1 reiškia visiškai nesutinku, 5 - visiškai sutinku. ✪

Visiškai nesutinkuNesutinkuNei sutinku, nei nesutinkuSutinkuVisiškai sutinku
Universitetas/kolegija suteikė išsamią informaciją apie studijų pokyčius ir nuotolines studijas
Mokymo įstaiga ištobulino mokymo proceso medžiagą ir tvarką
Dėstytojai pradėjo daugiau reikalauti iš studentų ir tokiu būdu pailgėjo studijoms skirtas laikas
Nuotoliu dirbti grupėse tapo labai sudėtinga
Dėstytojai taikė įvairius mokymo metodus
Teko daugiau skirti laiko mokytis savarankiškai
Jaučiau sumenkusią studijų kokybę
Dėstytojai negalėjo tinkamai dėstyti dėl IT žinių stokos
Man buvo sunku pasiekti reikiamą literatūrą

Žemiau pateiktoje lentelėje, prie kiekvieno teiginio pažymėkite tinkamiausią atsakymą nuo 1 iki 5, kai 1 reiškia visiškai nesutinku, 5 - visiškai sutinku. ✪

Visiškai nesutinkuNesutinkuNei sutinku, nei nesutinkuSutinkuVisiškai sutinku
Nuotolinės studijos pagerino mano įgūdžius naudotis informacinėmis technologijomis
Išmokau savarankiškai ieškoti reikiamos informacijos internete
Man buvo sunku adaptuotis prie naujų nuotolinio mokymosi programų ir jas perprasti
Besimokant nuotoliu dažniau prisijungdavau į paskaitas nei dalyvaudavau gyvai
Darbas namuose neigiamai paveikė mokymosi motyvaciją, sumenkino saviraiškos galimybes
Dažnai neįsijungdavau kameros, kad paskaitos metu galėčiau užsiimti kuo kitu
Nuotolinis mokymasis neigiamai paveikė mano gebėjimą susikaupti
Nuotolinis mokymasis suteikė laisvės ir lankstumo besimokant
Man greitai pavyko prisitaikyti prie naujos mokymosi patirties

Jeigu Jūsų universitete būtų nuotolinis mokymasis ar rinktumėtės tokią studijų formą? ✪

Kaip apibūdintumėte nuotolinio mokymosi patirtį? (Pasirinkite Jums artimiausius variantus, gali būti keli.) ✪