Studentų nuotolinio mokymosi patirtys
Sveiki, esu Vilniaus universiteto, socialinės politikos III kurso studentė.
Kviečiu Jus sudalyvauti apklausoje „Studentų nuotolinio mokymosi patirtys“. Prašau Jūsų skirti 5 minutes savo laiko ir atsakyti į anketos klausimus.
Į šiuos klausimus teisingų ar klaidingų atsakymų nėra, man svarbi Jūsų patirtis.
Užtikrinu Jūsų atsakymų anonimiškumą ir konfidencialumą, t. y. Jūsų pateikti atsakymai nebus viešinami, juos naudosiu tik moksliniais tikslais.
Ačiū už Jūsų skirtą laiką bei pateiktus atsakymus!