Studentų maitinimosi ypatumai

Ar žinote tinkamos mitybos principus? Jei taip, kokie jie?

  1. Taip, reguliarus maitinimasis
  2. Ne
  3. Žinau
  4. Valgyti daznai po nedaug, neriebiai, saikingai, ilgai krantyti
  5. Daugiau darzoviu, vaisiu maziau pusfabrikaciu ir jau pagaminto maisto, gerimu, saldumynu
  6. Tikslių nežinau, nes tuo nesidomiu.
  7. Subalansuotumas, ivairumas
  8. Bulvės irgi daržovė šiaip :D
  9. ne
  10. laikytis maisto piramides reikalavimu