Studentų maitinimosi ypatumai

Ką dažniausiai valgote pietums? (įrašykite)

  1. mėsa
  2. Vištieną su salotomis.
  3. Salotos
  4. vistienos file ir garnyras
  5. Grikių košė su [mėsa, dešrelėmis], makaronai su faršu, keptos bulvės su [mėsa, dešrelėmis].
  6. Sriubą, kepsnį su garnyru
  7. nieko
  8. Stengiuosi suvalgyti sriubos
  9. Pautiene arba makaronus
  10. Pietus ne visada "pasiseka" įsimesti į skrandį, dėl paskaitų. O kai pavyksta, tai dažniausiai būna košė, makaronai, salotos ar, vėlgi, sumuštiniai su arbata