Taip būtinai reikia tikrai visi išgertų didesnį kiekį vandens
Taip
Taip
Manau pasiteisintų.
Taip, būtų smagu, tuo labiau yra žmonių kurie nešiojasi daugiakartinius buteliukus į kuriuos gali įsipilti vandens. + mažinama plastiko tarša
Taip
Taip
Taip
Taip
Manau, kad pasiteisintų, nes daug kas nenori gerti vandens iš čiaupo, perka buteliukus (bereikalingos išlaidos ir plastiko naudojimas)