Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija

Jiegu nėra, ar manote, kad tokia vieta pasiteisintų?

  1. Taip būtinai reikia tikrai visi išgertų didesnį kiekį vandens
  2. Taip
  3. Taip
  4. Manau pasiteisintų.
  5. Taip, būtų smagu, tuo labiau yra žmonių kurie nešiojasi daugiakartinius buteliukus į kuriuos gali įsipilti vandens. + mažinama plastiko tarša
  6. Taip
  7. Taip
  8. Taip
  9. Taip
  10. Manau, kad pasiteisintų, nes daug kas nenori gerti vandens iš čiaupo, perka buteliukus (bereikalingos išlaidos ir plastiko naudojimas)