Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
Autorius: anacka
Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija
107
prieš daugiau nei 6m.
Sveiki. Esu 3-io kurso Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studentė Vilniaus kolegijoje, šiuo metu atlieku tyrimą, siekdama išanalizuoti studentų išgeriamą vandens kiekį ir kaip suprantama jo nauda organizmui. Anketa yra anoniminė,...