Studentų gyvenamoji vieta

Kur Jūsų manymu geriausia gyventi studentui ?

  1. Bute
  2. Geriausia gyventi bendrabutyje, jeigu jame būtų normalios sąlygos gyventi. Deja, daugumoje bendrabučių sąlygos yra apgailėtinos. Nieko kito nelieka kaip tik nuomotis butą, kuris studentui yra pernelyg prabangu.
  3. Pas tėvus arba nuomojamajame bute.
  4. Namuose pas tėvus :D
  5. Nuomojame bute
  6. netoli mokymosi įstaogų ar centre
  7. Manau, jog geriausia gyventi bute.
  8. Bendrabutyje, jei neturi pinigų
  9. Bendrabutyje.
  10. Arčiausiai universiteto