14. Ar norėtumėte išbandyti streso mažinimo terapiją? Kodėl?
- Ne, nes stresas ne ilgalaikis
- nežinau
- taip, manau tai padėtų atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.
- Taip, nes labai dažnai patiriu stresą
- Būtų įdomu išbandyti
- Kodėl gi ne :)
- Nesu apie tokią girdėjusi
- Norėčiau. Forever young
- Taip, nes nepatirdami streso būtume produktyvesni
- Taip