Stovykla "Atrask savo profesiją"

Kodėl būtent ši profesija? Ar lengvai nusprendėte ką norėtumėte veikti baigę mokyklą? Papasakokite plačiau

  1. Noriu padėti žmonėms
  2. Tai vienintelė profesija kuri mane domina. Man tai sekasi ir pačiai norisi sužinoti ir išmokti daugiau.
  3. Tiesiog aš esu geriausias lyderis mūsų ateities kartai. Mane paskatino Dievas.
  4. Pasirinkau, nes manau, kad ši sritis man priimtiniusia ir ja mane labiusiai domina. Nuspresti nebuvo lengva.
  5. Nežinau
  6. Tiesiog patinka dirbti su plaukais, taip labai lengvai. Nežinau tiesiog labai graži kūno dalis tie plaukai :)
  7. nes labai gerai apmokamas darbas, plius man idomu dibrti su žmogaus kūnu.
  8. Patinka teikti grozio paslaugas
  9. Visada norėjau būti kirpėja, grožio sritis visada buvo man įdomi.
  10. Lengvai, sugalvojau pradinese klasese