Kodėl būtent ši profesija? Ar lengvai nusprendėte ką norėtumėte veikti baigę mokyklą? Papasakokite plačiau
Tokia profesija nes man sekasi ekonomika. Nuspręsti labai sunku, nes neturiu pakankamai žinių apie profesijų įvairovę.
Nusprendžiau senai, tačiau kyla abejonių
Noriu padėti žmonėm, kovoti dėl žmogaus teisių, dirbti su tokiomis problemomis kaip migracija, pabėgėliai, globalus saugumas ir pnš.
-
Dar nenusprendžiau
Sporte esu nuo 6metų. Dėl traumos nebegalėjau tęsti profesionalios karjeros pati, taigi nusprendžiau padėti ateitiems kartoms tapti profesionalais:)
Noras padėti, įdomi mokymosi sritis.
Sprendimas dar nepriimtas, apsispręsti buvo nelengva.
Nes man patinka versti tekstus, lengvai improvizuoju tekstus, man tai sekasi
Taip, padėjo pasirinkti universitetų programos, jų aprašymai ir numatomos ateities profesijos
Nes labai myliu gyvunus, rupinuosi savo gyvuneliu sveikata ir savijauta, todel jau seniai zinojau, kad ateityje noriu dometis gyvunu sveikata, gelbeti ju gyvybes ir rupintis jais