Jūsų pastebėjimai, komentarai, rožinės svajonės :) ir kt.
Patinka balansas tarp cardio ir jėgos pratimų.
Pasikeitęs laikas 4dieniais visai nėra tinkamas, buvo geriau nuo 18val., Retai 2dieniais pavyksta dalyvauti su registracija, nes dažnai tik tą dieną sužinai ar galėsiu dalyvauti, kai visi susiregistrupja 1dienį;) Gerai būtų, jei parodžius pratimus vėliau darant primintumėte pats parodydamas
Norėčiau, kad inventoriuje būtų trumpos štangos su svoriu, kurį gali pats užsidėti. Tuomet užsidėjus ant nugaros (nugara išlieka tiesi) galima daryti įtupstus. Kadangi veidrodžių nėra, ne visada matosi ar išlaikai tiesią nugarą (nes kartais galvoji kad tiesi, bet iš tikrųjų ne).
Labai Puikios Treniruotes, puiku kad daugiau jėgos pratimų būna nei cardio 😊
Treneruotes ketvirtadieniais butu vel nuo 18:00 :D
Būtų smagų jei trenėris dalintųsi mitybos tips&tricks ar surengtų kokį 100 dienų challange ar kažką panašaus ;)