Gaila tam pinigų ir savo odos ;)
Skatina vėžio atsiradimą
Saugau sveikatą. Esu įsitikinusi, kad tai kenkia žmogui.
Lankydavausi prieš kelis metus, bet turiu daug apgamų, kuriuos patikrinus buvo uždrausta lankytis ir vengti tiesioginės saulės :)
Nes kenkia odai.
Nes manau tai nesveika odai
Man nepatinka įdegis ir tai labai kenkia odai.
Žinau daromą žalą.
Nerandu tam laiko
Ir kieme gaunu saules