4. Jei soliariume nesilankote, parašykite kodėl ir pereikite prie 12 klausimo.
- Renkuosi natūraliai įdegti sauleje
- Nenoriu žaloti odos
- Nedrįstu
- Nėra poreikio.
- Todėl, kad kenkia sveikatai.
- Neprisiruošiu nueiti
- Vasaros metu gražiai įdegu nuo saulės spindulių.
- Nesilankau, nes nėra tam poreikio-pakanka įdegio nuo vasaros saulės.
- Neturiu tam laiko.
- Nes žinau, kad tai kenkia odai