Socialinių tinklų naudojimas ir jų žala

Kodėl naudojate socialinius tinklus?

  1. Nes gera bendravimo platforma
  2. Patogu susiekti su draugais, taip pat per juos sužinai visas reikalingas naujienas.
  3. Bendravimo būdas
  4. Nes smagu
  5. Mados reikalas
  6. Suzinoti naujienas, paziureti ka gero veikia draugai ar artimieji, messenger labai geras vietoj facetime, lengva ir greita susisiekti. Youtube labai gerai suzinoti dauguma dalyku pvz.: “how to ...” idomus “podcastai” Pakelia nuotaika, daug ivairios muzikos, kuria gali klausytis vieno mygtuko paspaudimu.
  7. Informacijos ir susisiekimo
  8. bendravimui
  9. Praleisti laiką
  10. Laikui praleisti, bendrauti