Socialinių tinklų naudojimas ir jų žala
Šios apklausos tikslas sužinoti kiek žmonės praleidžia laiko prie socialinių tinklų. Kokius socialinius tinklus naudoja, ir kokią žalą jie daro.
Kokius socialinius tinklus naudojate?
Kiek laiko praleidžiate socialiniuose tinkluose, per vieną dieną?
Kiek laiko galite išbūti be socialinių tinklų?
Socialiniai tinklai
Sutinkate su šiuo teiginiu: Socialinių tinklų nuomonės formuotojai daro neigiamą įtaką, jaunesnio amžiaus žmonėms?
Sutinkate su šiuo teiginiu: Kad socialinių tinklų naudojimas būtų apribotas?
Jūsų amžius?
Jūsų lytis?
Iš kokio miesto esate?
Kodėl naudojate socialinius tinklus?
- Nes gera bendravimo platforma
- Patogu susiekti su draugais, taip pat per juos sužinai visas reikalingas naujienas.
- Bendravimo būdas
- Nes smagu
- Mados reikalas
- Suzinoti naujienas, paziureti ka gero veikia draugai ar artimieji, messenger labai geras vietoj facetime, lengva ir greita susisiekti. Youtube labai gerai suzinoti dauguma dalyku pvz.: “how to ...” idomus “podcastai” Pakelia nuotaika, daug ivairios muzikos, kuria gali klausytis vieno mygtuko paspaudimu.
- Informacijos ir susisiekimo
- bendravimui
- Praleisti laiką
- Laikui praleisti, bendrauti
Kokią žalą daro socialiniai tinklai?
Ar patiriate patyčias socialiniuose tinkluose?
- Ne
- Ne
- Ne
- Ne
- Ne
- Ne
- Seniau buvau gavusi patyčias, dabar ne
- Ne
- ne
- Ne