Socialinių paslaugų administravimas Lietuvoje: Šalčininkų rajono atvejis
Kodėl taip manote?
nes galvoju kad musu rajone visi per daug atsipalaidave ir nejaučia atsakomybes baimes nes nera tokiu dideliu reikalavimu ir stebejimo darbuotoju kaip didesnese miestuose
Išmano savo darbą, kvalifikuoti specialistai, maloniai bendrauja.
Nevisada atsako į pateiktus klausimus/problemas
Todel kad ne visada daro savo drba
Girdejau, kad geri
Nes blogai supranta lietuvių kalba
nes dirbu
Butu per tobula
Dirba savo darbą pagal pareigybės aprašymą, padeda žmonėms.
Sunku yra atsakyti, nes nesinauduoju socialinio darbuotojo pagalbos, bet iš pažįstamu girdejau, kad darbuotojai yra geri.