Socialinių paslaugų administravimas Lietuvoje: Šalčininkų rajono atvejis

Kodėl taip manote?

  1. nes galvoju kad musu rajone visi per daug atsipalaidave ir nejaučia atsakomybes baimes nes nera tokiu dideliu reikalavimu ir stebejimo darbuotoju kaip didesnese miestuose
  2. Išmano savo darbą, kvalifikuoti specialistai, maloniai bendrauja.
  3. Nevisada atsako į pateiktus klausimus/problemas
  4. Todel kad ne visada daro savo drba
  5. Girdejau, kad geri
  6. Nes blogai supranta lietuvių kalba
  7. nes dirbu
  8. Butu per tobula
  9. Dirba savo darbą pagal pareigybės aprašymą, padeda žmonėms.
  10. Sunku yra atsakyti, nes nesinauduoju socialinio darbuotojo pagalbos, bet iš pažįstamu girdejau, kad darbuotojai yra geri.