Socialinių paslaugų administravimas Lietuvoje: Šalčininkų rajono atvejis

Kodėl taip manote?

  1. truksta patirties su ligoniais, kurie prikaustyti prie lovos
  2. Anketa kvailoka, nes iš trijų pateiktų atsakymų man netinka joks, "kito" varianto nematai..
  3. Nesusiduriau kolkas. Neutralus
  4. Nes matosi kaip jie dirba.
  5. Pati dirbu Soc.. Darbuotoja
  6. Kompetentingi, mandagus, geranoriški
  7. Tiksliai nežinau kaip jie dirba ir kaip atlieka savo darbą, todėl negaliu pasakyti, kad labai geri ar labai blogi specialistai.
  8. Nes yra tokie specialistai kurie moka tik ijunkt kompiuteri ir išjunkt.
  9. Mažai dirba bendruomenėje, nežino žmonių problemų, neturi laiko dėl ,,poperizmo", + labai žemas gyvenimo lygis.
  10. Be komentarų