15. Jeigu pažymėjote ,,nepavyksta“ arba ,,retai pavyksta“, parašykite to priežastis.
- Patirtis :-)
- Dėl poziurio
- -
- Nežinau
- Pazymejau "daznai pavyksta"
- Grįžusi namo negaliu palikti minčių, jei situacija mane paveikė.
- ***
- dažnai pavyksta
- Nepažymėjau
- Dažnai pavyksta! (žiūrėkit 14)