Kokiais būdais / veiklomis galima sumažinti socialinių tinklų naudojimą? ( parašykite savais žodžiais )
- nezinau.
- ištrinti tas programas
- Daugiau veikti įdomių veiklų.
- Galima pasižiūrėti per google.
- Nekelti nesamoningų video.
- Daryti savo megiama veikla.
- Aš nesinaudoju socielinius tinklus
- Nenaudoti telefonų o kurti
- Galima uždėti laiko limitus vaikams
- Uždėti laiko limitą.