Kokiais būdais / veiklomis galima sumažinti socialinių tinklų naudojimą? ( parašykite savais žodžiais )
Parental controls, nes jos gali apriboti kokias programėles vaikai gali naudoti ir užblokuoja netinkamas jei vaikas per jaunas arba stebėti kiek laiko vaikas naudoja telefoną ir uždėti limitus
Žaidimais,ejimais į lauka.
Bendrauti su šeima.
Gal, kad tėvai iš vaikų atimptų telefonus.
Daryti kažką kas tau labai patinka kas būtų ne telefono naudojimas.
Screen time
Padaryti daugiau veiklų
Veikti daugiau įdomių veiklų.
Galima dagiau skaityti apie įdomesnius žmones o ne rašinėtis su ilgaaaaaaai arba ilgai pažystamais vaikais/paaugliais/suaugusiais žmonėmis.
Reikėtų daugiau leisti laiko su draugais,daugiau skaityti ir daugiau žaisti stalo žaidimų:-).