Smurtas artimoje aplinkoje

23. Jei nesikreipėte pagalbos, dėl kokios priežasties?

  1. Pati susitvarkau
  2. Nemanau kad kazkas butu padeje. Neturejau kur issikraustyti is tevu. Dabar esu issikraustes.
  3. Tėvų smurto kontroliuoti neįmanoma, vaikino - atrodė taip normalu
  4. buvau vaikas, nebuvo įprasta pranešti apie tokius įvykius
  5. Išsprendžiau pati skyrybos
  6. Buvau dar tuo metu nepilnamete ir tiesiog bijojau