23. Jei nesikreipėte pagalbos, dėl kokios priežasties?
buvau vaikas
Gyvenant su tevais, esi nuo jų priklausomas, todėl galbūt vengiau bloginti esama situaciją. Netikėjau kad kas pasikeistų, vien dėl smurtaujancio zmogaus poziurio, kad tai laiko auklejimu
Bijojau smurtautojo
Dėl psichologinio smurto mažai sulaukiama pagalbos
Neįmanoma įrodyti emocinio smurto
nes buvau vaikas, taisnlaikais buvau pati kalta...
Bijau likti be partnerio
Nebijau
Susitaikiau, gyvenau dėl vaikų,nežinojau ką daryti, susirgau depresija
Visi sako, kad turiu puikų vyrą ir kad mūsų šeima tobula. Dėl to negaliu kelti į viešumą savo problemų.