Useraura2465
Vieša
Pranešti

Slaugytojų vaidmuo ir žinios valdant delyrą.

Gerb. apklausos Dalyvi (-e),

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos bakalauro studijų programos III kurso studentė Aurelija Petkutė atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti slaugytojų vaidmenį ir jų žinias valdant delyrą. Mums labai svarbi jūsų nuomonė. Apklausa – anoniminė (nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės). Surinkti duomenys bus naudojami rengiant mokslines išvadas bei praktines rekomendacijas, kurios padės tobulinti slaugos procesą.

Ši tyrimo priemonė patvirtinta KU SvMF Slaugos katedros Etikos komisijos posėdyje. Iškilus neaiškumams, prašom kreiptis į darbo autorę Aureliją Petkutę (tel. 8 600 98 819) arba Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Etikos komisijos pirmininką (tel. (846) 398 558).

Instrukcija. Prašom atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pasirinkti labiausiai Jums tinkantį atsakymo variantą (jį pažymėkite varnele (v) ar kryžiuku (x)) arba įrašyti savąjį atsakymą. Labai svarbu, kad į visus klausimus atsakytumėte nuoširdžiai.

1. Jūsų lytis?
3. Jūsų gyvenamoji vieta?
7. Kokioje pamainoje dirbate dažniausiai?
8. Ar yra tekę susidurti su delyru Jūsų darbo praktikoje?
9. Kaip manote, ar tiesa, kad 50 procentų hospitalizuotų pacientų galėjo/gali patirti delyrą savo hospitalizacijos metu?
10. Kaip manote, ar tiesa, kad delyras dažniau pasireiškia pacientams jau turintiems protinę negalią?
11. Jūsų nuomone, geriausios priemonės ir valdymo būdai išvengti delyro yra (galimi keli teisingi variantai):
12. Delyro šalutiniai padariniai:
13. Jūsų nuomone, kurie iš šių delyro požymių, gali padėti jį atskirti nuo demencijos?
14. Pacientai sergantys delyru turi suvokimo sutrikimų. Koks Jūsų manymų kiekis delyru sergančių pacientų galimai mato haliucinacijas bei iliuzijas?
15. Pacientai su delyru gali turėti nepageidaujamų pasekmių. Kurios iš šių išvardintų yra delyro pasekmės?
16. Kaip manote, koks procentų delyro lieka nediagnozuotas?
17. Jūsų nuomone priežastys, dėl kurių delyras neaptinkamas:
18. Vienas iš svarbiausių dalykų susidūrus su delyru yra pacientų rizikos nustatymas. Kaip manote ar 69 metų vyras su suvokimo sutrikimais būtų laikomas rizikos grupėje?
19. Jums paskyrė pacientą, kuriam buvo diagnozuotas delyras. Kuris iš šių būdų būtų ne pats geriausias slaugymo intervencijos būdas?
20. Kaip manote, ar tiesa, kad paskyrus antipsichozinius vaistus ar benzodiazepinus pacientui, turinčiam delyrą gali pablogėti ar sukelti kvėpavimo takų sistemos sutrikimus?
21. Ar Jūsų darbo praktikoje yra tekę naudoti delyro anketų pildymą? ( Pavyzdžiui: sumišimo skalė (CAM), intensyviosios terapijos delyro patikrinimo sąrašas (ICDSC), slaugos delyro atrankos skalė ( Nu-DESC) ir kt.)
23. Ar Jūsų darbo vietoje yra teikiama informacija apie delyrą?
24. Ar Lietuvoje yra pakankamai informacijos ir kursų delyro tema?
25. Kaip manote, ar Lietuvoje reikėtų daugiau informacijos apie delyra ir jo valdymą?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų504504
Atsakymų079

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »